Рубрики

Матеріали для даху з очерету

В поточному будівництві використовується колосальну кількість будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому знайти саме вигідну рішення не становить зусиль. Зараз набирає широку поширеність очерет, який володіє винятковою екологічною чистотою, що дуже вигідно його відрізняє серед інших конкурентів. Камиш використовується для монтажу покрівлі всіх споруд, для устрою заборів, декоративного оздоблення, а також для утеплення та звукоізоляції обраних ділянок. Дах з очерету садиб — це не тільки екологічно, але і дуже красиво і естетично, адже дах з очерету стане достатньо вигідно виражатися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Покрівля з очерету має ряд переваг:

— Відмінна термічна ізоляція, яка надає можливість повністю відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см цілком достатньо для якісного утеплення даху;

— Відмінна шумоізоляція;

— Не дивлячись на рослинне походження, покрівля з очерету може прослужить до 80 років, при вірною експлуатації;

— Відмінні ізоляційні властивості, які запобігають проникнення вологи і снігу всередину приміщення;

Це найвигідніші якості, які визначають очерет як сучасного будівельного матеріалу, але насправді їх суттєво більше.

Дах з очерету можна почати робити самостійно, адже очерет зростає практично всюди, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні покрівлі з очерету приватного будинку, значно краще запросити професіоналів, які зможуть працювати по сучасним технологіям і зроблять все максимально якісно і швидко. Після будівництва даху з очерету рекомендується зробити його обробку протипожежними засобами, щоб виключити можливість загоряння, адже очерет чудово горить при присутності поблизу відкритого джерела вогню.

Comments are closed.

  • 777